fbpx

BST.ImportyESP – obsługa nowych rozliczeń Allegro

O dodatku

Handel online rozwija się dynamicznie. Zainteresowanie zakupami online stale wzrasta, tak samo jak konkurencja na rynku e-commerce. To sprawia, że kluczowe staje się zapewnienie różnorodnych metod płatności. Firmy prowadzące sklepy internetowe muszą zapewnić obsługę wszystkich tych metod, umożliwiając korzystanie z różnych platform płatniczych, włączając w to również płatności u kurierów po dostarczeniu towaru.

Dodatek BST.ImportyESP oferuje łatwą i szybką kontrolę nad dochodami ze sprzedaży w sklepie internetowym. Jego głównym zadaniem jest importowanie plików .csv lub .xls zawierających wyciągi z platform rozliczeniowych za pomocą jednego kliknięcia przycisku Importuj wyciągi excel-csv.

Import pliku

W enova365 guzik do importowania raportów płatności ze sklepu internetowego (np. Allegro) znajduje się w module Ewidencja Środków Pieniężnych w folderze Raporty. Zaimportowany raport zostaje automatycznie zidentyfikowany i rozliczony. Dodatek obsługuje również zwroty, koszty platform płatniczych oraz wypłaty na konto bankowe firmy. Automatyzacja tego procesu stanowi zarówno wsparcie dla działu sprzedaży i księgowości, jak i pozytywnie wpływa na efektywność oraz wygodę pracy.

Nie musisz już „ręcznie” dokonywać rozliczeń płatności Twojego sklepu internetowego, dodatek BST.ImportyESP zrobi to za Ciebie szybko i w pełni automatycznie!

Zobacz jak działa BST.ImportyESP w programie enova365!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.